Відзнаки Прикордонної служби України

Відзнаки Державної прикордонної служби України.

“За бездоганну службу І ступеня”  

Нагороджуються генерали, офіцери та прапорщики Державної прикордонної служби України, які досягли високих показників у професійній підготовці і являються взірцем вірності присязі та виконання військового обов'язку щодо відданого служіння справі охорони державного кордону України та мають не менше 20 років вислуги.

Наказ Адміністрації Державної прикордонної служби України
від 30 квітня 2004 року №365

“За бездоганну службу ІІ ступеня”
 Нагороджуються генерали, офіцери та прапорщики Державної прикордонної служби України, які досягли високих показників у професійній підготовці і являються взірцем вірності присязі та виконання військового обов'язку щодо відданого служіння справі охорони державного кордону України та мають не менше 15 років вислуги.

Наказ Адміністрації Державної прикордонної служби України
від 30 квітня 2004 року № 365

“За бездоганну службу ІІІ ступеня”
Нагороджуються генерали, офіцери та прапорщики Державної прикордонної служби України, які досягли високих показників у професійній підготовці і являються взірцем вірності присязі та виконання військового обов'язку щодо відданого служіння справі охорони державного кордону України та мають не менше 10 років вислуги.
Наказ Адміністрації Державної прикордонної служби України
від 30 квітня 2004 року № 365

“За сприяння в охороні державного кордону України”
Нагороджуються члени громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону та особи, які сприяють в охороні державного кордону України, надають активну та цілеспрямовану допомогу органам управління Державної прикордонної служби або підрозділам охорони державного кордону в боротьбі зі злочинністю на державному кордоні та протидії нелегальній міграції.

Наказ Адміністрації Державної прикордонноїслужбиУкраїни
від 30 квітня 2003 року № 266

“Ветеран Державної прикордонної служби України”
Нагороджуються генерали, офіцери та прапорщики Державної прикордонної служби України, які досягли високих показників у професійній підготовці і являються взірцем вірності присязі та виконання військового обов'язку щодо відданого служіння справі охорони державного кордону України та мають не менше 25 років вислуги.
Наказ Адміністрації Державної прикордонної служби України
від 30 квітня 2004 року № 365

“За відзнаку в охороні морських кордонів України”
Нагороджуються військовослужбовці та працівники Державної прикордонної служби України, які відзначилися в охороні державного кордону на морі, річках, озерах та інших водоймах; під час контролю за плаванням і перебуванням українських та іноземних невійськових суден і військових кораблів у територіальному морі та внутрішніх водах України, заходженням іноземних невійськових суден і військових кораблів у внутрішні води і порти України та перебуванням у них; під час охорони суверенних прав України в її виключній (морській) економічній зоні та контролі за реалізацією прав і виконанням зобов'язань у цій зоні інших держав, українських та іноземних юридичних і фізичних осіб, міжнародних організацій, а також внесли значний вклад у піднесення престижу прикордонної служби.

Наказ Адміністрації Державної
прикордонної служби України від 24 травня 2007 року № 369

“За сумлінну службу ”
Відомча заохочувальна відзнака – медаль "За сумлінну службу" вручається особовому складу Державної прикордонної служби України, який сумлінно виконує службові обов'язки, а також відзначився в охороні державного кордону.
Наказ Адміністрації Державної прикордонної служби України
від 23 лютого 2004 року № 188 (зі змінами від 12січня 2012 року № 19)

“20 років Державній прикордонній службі України”
Нагороджувалися військовослужбовці та працівники Державної прикордонної служби України, які сумлінно виконують службові обов'язки та є зразком у підтриманні дисципліни та правопорядку з нагоди 20 річниці Державної прикордонної службі України.
Наказ Адміністрації Державної
прикордонної служби України від 4 березня 2011 року № 146

“15 років Державній прикордонній службі України”
Нагороджувалися військовослужбовці та працівники Державної прикордонної службиУкраїни, які сумлінно виконують службові обов'язки та є зразком у підтриманні дисципліни та правопорядку, з нагоди 15 річниці Державної прикордонної службі України.

Наказ Адміністрації Державної прикордонної служби України
від 10 травня 2007 року № 318

“65 років Великої Перемоги” (пам’ятна медаль)
Нагороджувався особовий склад Державної прикордонної служби, який входив до складу парадних розрахунків або безпосередньо брав участь у підготовці та проведенні в містах-героях Києві, Одесі та Керчі параду військ на честь 65-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років.
      Наказ Адміністрації Державної прикордонної служби України 
від 20 квітня 2010 року № 284

”За розвиток та зміцнення прикордонного співробітництва” (пам’ятний знак)
Вручається особовому складу Державної прикордонної служби України, який брав участь у підготовці до укладення міжнародних договорів, реалізації завдань міжнародного та прикордонного співробітництва, імплементації міжнародних проектів і програм.

Наказ Адміністрації Державної прикордонної служби України 
від 13 вересня 2011 року № 677

“За мужність в охороні державного кордону України”
Відомчою заохочувальною відзнакою – медаллю “За мужність в охороні державного кордону України" нагороджується особовий склад Державної прикордонної служби України: за зразкове управління органами та підрозділами Державної прикордонної служби, прикордонними нарядами під час виконання завдань з охорони державного кордону України; за особисту мужність і відвагу, виявлені під час виконання завдань з охорони державного кордону України та охорони суверенних прав України в її виключній (морській) економічній зоні; за високу пильність та ініціативні дії, в результаті яких були затримані порушники законодавства про державний кордон України.
      Наказ Адміністрації Державної прикордонної служби України 
від 21 січня 2005 року № 44 (зі змінами від 11січня 2012 року № 15)

“Почесний прикордонник України”
Заохочувальною відзнакою "Почесний прикордонник України" нагороджуються особи, які належать до особового складу Державної прикордонної служби України, та протягом тривалого часу віддано і бездоганно виконували службові обов’язки, зробили значний внесок в охорону державного кордону України.
           Наказ Адміністрації Державної прикордонної служби України
від 17грудня 2004 року № 950 (зі змінами від 12січня 2012 року № 12)

“Відмінний прикордонник” І та ІІ-го ступеня
Вручається військовослужбовцям Державної прикордонної служби України, які досягли значних показників у професійній підготовці та на практиці вміло застосовують набуті теоретичні знання. Досягли значних результатів в службі і являються взірцем вірності присязі та виконання військового обов'язку щодо відданого служіння справі охорони державного кордону України.

      Наказ Адміністрації Державної прикордонної служби України від 30 квітня 2004 року № 363 (зі змінами від 12січня 2012 року № 20)

Відзнаки для службових собак “За віддану службу”
Нагороджуютьсяслужбові собакиДержавноїприкордонноїслужбиУкраїни за:
- сприяння в припиненніправопорушень на державному кордоні, протидії наркотрафіку, незаконному переміщенню через державний кордон зброї та вибуховихречовин, захистужиття та здоров’я складу прикордонних нарядів, затримання порушників державного кордону;
сприяння іншим правоохоронним органам в розкритікримінальних злочинів, участі у спасінні людей під час здійсненнярятувальних та пошукових заходів;
-  заняття призових місць на відомчих, державних та міжнародних змаганнях службових собак.
Нагороджуютьсяслужбові собаки іншихправоохороннихорганів та громадськихформувань з охоронидержавного кордону та правопорядку за участь та сприяння в охороні державного кордону.

     Наказ Адміністрації Державної прикордонної служби України
від 10 червня 2010 року № 446